Jubileumi XXX. Kandó Kálmán Nyári Egyetem

2019. júliusban rendezzük Székesfehérvárott a XXX. Jubileumi Kandó Kálmán Nyári Egyetemet, amelyre  határon túli magyar anyanyelvű egyetemi és főiskolai hallgatókat várunk Kárpátaljáról, Felvidékről, Erdélyből, Partiumból, és a Délvidékről. Szakmai előadások tartására szinte az egyetem minden karáról jelentkeztek oktatók. Ezen kívül az ipar és a kutatóintézetek különböző mérnökei, kutatói is bemutatják kutatásaik eredményét. Szakmai programokról is gondoskodunk az előadásokon kívül. A résztvevők a Budapesti Elektromos Művek Kaszásdűlői Alállomásnál, valamint a Emerson Process Management Magyarország Kft. gyárában és  az Aranyponty Zrt. napelem parkjában is szakmai kiránduláson vesznek részt.  Különböző kulturális programokat is szervezünk Székesfehérváron, Budapesten és a Velencei-tónál.

Óbudai Egyetem

Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar