Jubileumi Egyetemi Kutató, Innovációs és Szolgáltató Központ Nap 2019

Az Egyetemi Kutató, Innovációs és Szolgáltató Központ (EKIK) 2019 áprilisában ünnepli megalapításának ötödik évfordulóját, mellyel csatlakozik az Óbudai Egyetem 2019-es évi jubileumi rendezvényeinek gazdag kínálatához. Az EKIK szinte napra pontosan öt éve, 2014. április 28-án az Óbudai Egyetem Kiscelli utcai épületében kezdte meg működését, akkor még csak három szervezeti egységgel, mely azóta nyolcra bővült. A központ létrehozásának stratégiai célja a fiatal, kiemelkedő teljesítményt nyújtó PhD hallgatók és a legígéretesebb kutatási témák támogatása volt. Az intelligens tanulási és alkalmazott kutatási feltételek megteremtésével egy nemzetközi szinten is elismert kutatóközpont alakult ki, amelynek legfrissebb eredményeiről számolnak be az EKIK munkatársai április 25-én.

Óbudai Egyetem

Egyetemi Kutató, Innovációs és Szolgáltató Központ