INES 2019. konferencia és poszter szekció (Egyetemi Kutató, Innovációs és Szolgáltató Központ)

Az 1997-ben útjára indított nemzetközi konferenciasorozat napjainkra meghatározó tudományos rendezvénnyé nőtte ki magát.  Az idei, sorban a 23. INES (Intelligent Engineering Systems) konferencia – sok külföldi helyszín után – ismét hazánkban kerül megrendezésre április 25- 27 között.

A tudományos rendezvény célja, hogy mind az akadémiai, mind pedig az ipari szegmensből érkező kutatók és alkalmazók részére megfelelő szakmai platformot kínáljon az intelligens rendszereken belül a számítási intelligencia, az intelligens robottechnika, az alkalmazott matematika, az intelligens megmunkálási rendszerek valamint az informatika területén.

Az IEEE támogatását élvezve a konferencia magas színvonalú publikációs lehetőséget biztosít, minden elfogadott és a helyszínen előadott cikk lehetőséget kap, hogy bekerüljön az IEEE Xplore adatbázisba.

Óbudai Egyetem

Egyetemi Kutató, Innovációs és Szolgáltató Központ